Poďakovanie

Vážený pán predseda PSK,

vedúci odboru sociálnych služieb,

riaditeľ CSS AMETYST

Poďakovanie

Aspoň takýmto spôsobom by som sa v mene celej rodiny chcela poďakovať CSS AMETYST v Tovarnom za príkladnú starostlivosť za nášho rodinného príslušníka Jozefa Királyho, ktorý je v zariadení 2 roky. Za celý ten čas nemáme jednu zlú skúsenosť. Stále čisté, aktuálne vyzdobené prostredie, ktoré navodzuje pocit domova, dotvára veľmi príjemný a profesionálny personál, ktorý je kedykoľvek počas návštevy ochotný odpovedať na naše otázky a podať informácie o Jozefovom aktuálnom zdravotnom stave. Jozef je stále čistý, upravený a z jeho tváre vyžaruje spokojnosť, čo je pre rodinu veľmi dôležité. Profesionálnosť dýcha v tomto zariadení z každého kúta. Rodina je odbremenená od akýchkoľvek administratívnych úkonov (vybavenie nového občianskeho preukazu po dobe platnosti) ako aj lekárskych (zabezpečený prevoz do nemocnice, lekárske vyšetrenia, podávanie potrebných liekov).

Jednotvárny život klientov tohto zariadenia sa personál snaží spestriť rôznymi akciami (vianočný program, MDŽ,…) a rôznymi aktivitami. Veľkou výhodou je aj veľký a upravený pozemok s možnosťou vyjsť von, sadnúť si na lavičku a stráviť tak so svojim blízkym príjemné chvíle. Je očividné, že korektný, profesionálny a hlavne empatický prístup riaditeľa zariadenia sa prenáša na všetkých zamestnancov, a tí sa tak s citom a pokojom na 100 % venujú klientom, ktorí sa stávajú členmi celej tejto veľkej rodiny.

Do budúcna Vám prajeme veľa zdravia, síl, nápadov vo vašej práci, ktorú robíte so srdcom. Klobúk dole riaditeľovi zariadenia, ako aj všetkým zamestnancom, ktorí svojou ťažkou prácou uľahčujú v tejto uponáhľanej dobe životy druhým.

Veľká vďaka.

S pozdravom

Vďačná rodina p. Jozefa Királyho

Vo Vranove nad Topľou, 04.02.2019

««« Predchádzajúci text: Vianočné prianie Nasledujúci text: Pozvánka na pracovné stretnutie »»»

administrator | 11. 2. 2019 Po 10.30 | Administrátor | trvalý odkaz | tlač | 40x

Komentáre ku textu

- Formulár pre nový komentár

K textu nebol napísaný žiadny komentár.

Pridaj komentár!Príspevok je formatovaný Texy! syntaxou. Nie je povolené HTML, odkazy sa prevádzajú automaticky.

Odpověd: <%PrvniOdpoved%> <%DruhaOdpoved%>